„Šiauliai“ sutraiškė Rusijos krepšinio milžiną

Šiauliečiai iškovojo gražią pergalę

Įspūdingą pergalę draugiškame mače Klaipėdoje iškovojo Antana Sireikos treniruojami „Šiaulių“ vyrai. Saulės miesto komanda uostamiestyje nepaliko jokių vilčių Lietuvoje viešinčiai Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ ekipai, įveikdami ją rezultatu 82:66 (23:12, 22:15, 20:21, 17:18).

Šiauliečiams šiose rungtynėse talkino dauguma pagrindinių komandos krepšininkų, o dar gelbėjo ir tai, kad po praėjusio sezono klubo branduolį išsaugojęs Lietuvos klubas pademonstravo išties neblogą tarpusavio supratimą aikštėje.

Taikliais tolimais šūviais susitikimą pradėję šiauliečiai jau pirmoje rungtynių pusėje sukaupė solidų dviženklį pranašumą, o dar pirmajame kėlinyje „Lokomotiv-Kuban“ stratego Jevgenijaus Pašutino paprašytos minutės pertraukėlės mažai tegelbėjo. Antroje rungtynių pusėje skirtumas Lietuvos komandos naudai jau nebeaugo, tačiau „Šiauliai“ užtikrintai laikė žaidimo vadžias savo rankose ir pasiekė sąlyginai lengvą pergalę. Tiesa, Rusijos klubo gretose trūko keleto pagrindinės sudėties krepšininkų.

Tai – jau antroji šiauliečių pergalė draugiškame mače. Prieš tai jie lengvai 102:86 nukovė Vokietijos „Pro A“ lygos praėjusio reguliaraus sezono nugalėtojus Rostoko „Seawolves“. Sekantis varžovas – „Ogre“ klubas iš Latvijos.

„Šiauliai“: Arminas Urbutis 19, Martynas Varnas 18, Paulius Danusevičius 14, Donatas Sabeckis ir Jonas Paukštė po 8, Danielis Baslykas 6, Ernestas Jonkus 4, Eimantas Stankevičius 3, Giedrius Staniulis 2.

„Lokomotiv“: Andrejus Martiukas 22, Johnathanas Motley 11, Sergejus Dolininas 10, Darius Thompsonas 8.