Eurolyga paskelbė Eurolygos atkrintamųjų formatą ir suteikė ALBA klubui ilgalaikę licenciją

Eurolygos vadovai pirmadienį valdybos posėdžio metu priėmė keletą naujų sprendimų prieš ateinantį 2021 – 2022 metų sezoną. Išplatintame pranešime rašoma, kad Berlyno ALBA klubui yra suteikiama dviejų metų licencija. ALBA šiuo metu Eurolygoje rungtyniauja jau antrąjį sezoną paeiliui ir su 10 pergalių rikiuojasi 15 pozicijoje.

Posėdyje taip pat patvirtinta, kad Miuncheno „Bayern“ ir Vilerbano ASVEL klubai su Eurolyga pasirašė ilgalaikę sutartį. Šiuo metu ilgalaikius kontraktus su Eurolyga yra pasirašę 11 Europos klubų, tarp kurių ir Kauno „Žalgiris“.

Eurolygos valdyba taip pat apsvarstė ir šio sezono atkrintamųjų rungtynių ir finalinio ketverto planą susijusį su COVID-19 pandemija. Atkrintamosiose rungtynėse kiekviena komanda galės tik vieną kartą nukelti savo mačą, o jeigu ekipa sieks nukelti varžybas ir antrą kartą iš karto bus užskaitomas pralaimėjimas.

Panašūs apribojimai priskirti ir finalo ketverto rungtynėms. Jeigu atsitiks, kad viena iš komandų negalės dalyvauti pusfinalio rungtynėse, ją iš karto pakeistų ketvirtfinalio varžovė. Taip pat, jeigu tiek viena, tiek kita komanda negalės startuoti pusfinalio rungtynėse, kita pusfinalio komanda iš karto patektų į finalą.

Eurolygos finalo ketvertas vyks gegužės 28-30 dienomis, Kelno mieste. 

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts