Prienų ekipą papildė Juodkalnijos rinktinės krepšininkas

„Labas GAS“ pasipildė dar vienu krepšininku iš Balkanų

Naujajam sezonui sudėtį toliau sėkmingai buria Prienų „Labas GAS“. Naują pavadinimą ir rėmėją neseniai įgijęs Suvalkijos klubas pranešė sukirtęs rankomis su Juodkalnijos nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės žaidėjų Jovanu Kljajičiumi.

Šiam krepšininkui – vos 19 metų, o į „Labas GAS“ jis atvyksta nuomos pagrindais. Pernai jaunasis Balkanų talentas rungtyniavo Ispanijos ACB lygoje, kur atstovavo Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ 9šiam klubui ir priklauso teisės į juodkalnietį) ir „Retabet Bilbao Basket“. Taipogi jis pirmenybių eigoje trumpam buvo skolinamas trečiojoje pagal pajėgumą Ispanijos lygoje rungtyniaujančiai Las Palmo dublerių ekipai. Pastarojoje ekipoje jis praleido ir 2019-2020 metų sezoną, kuomet per mesdavo po 13,6 taško, atkovodavo po 4 kamuolius, atlikdavo po 2,6 rezultatyvaus perdavimo.

Visgi pernai per tris klubus mėtęsis 198cm ūgio gynėjas nė viename jų „neužsikabino“, tad žaidimas LKL jam yra dar viena galimybė parodyti savo potencialą.

Šis krepšininkas – jau antrasis legionierius Prienuose. Prieš keletą dienų „Labas GAS“ papildė 25 metų 196cm ūgio įžaidėjas iš Serbijos Vasilje Pušica.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts