Prieš mūšį su Lietuvą arši P. Korėjos ir Venesuelos dvikova

Dar vakar pralaimėjimą prieš Lietuvos krepšininkus patyrusi Venesuela šiandien stojo į dar vieną dvikova siekiant olimpinio kelialapio. Fernando Duro auklėtiniai 94:80 (27:18, 29:20, 14:28, 24:14) nugalėjo sekančius Lietuvos rinktinės varžovus Pietų Korėjos krepšininkus, kuriems tai buvo pirmoji turnyro dvikova.

Rungtynes abi ekipos pradėjo rezultatyviai ir praktiškai pusę ketvirčio kovėsi taškas į tašką, o rezultatas buvo 14:14. Vis tik, Venesuelos krepšininkai smeigė tritaškį bei surengdami keletą greitų atakų susikrovė 9 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje Pietų Korėjai nepavyko surasti būdų sėkmingai kurti atakas prie varžovų krepšio, o Venesuelos ekipa pranašumą padidino net iki 18 taškų.

Po ilgosios pertraukos Pietų Korėjos komanda ant parketo žengė tarsi visiškai kita komanda. P. Korėjos krepšininkai trečiajame ketvirtyje smeigė 5 tolimus metimus ir pataikydami 12 metimų iš žaidimo atsilikimą sugebėjo sumažinti net iki 1 taško. Vis tik, lemiame ketvirtyje P. Korėjos krepšininkams pritrūko jėgų, o dar vieną spurtą surengusi Venesuelos ekipa atstatė dviženklį pranašumą ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Heissleris Gullentas, kuris per 25 minutes pelnė 17 taškų (4/6 trit., 1/5 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Pietų Korėjos gretose labiausiai išsiskyrė arti dvigubo dublio buvęs Lee Dae-Sungas, kuris per 29 ant parketo praleistas minutes pelnė 17 taškų (3/8 trit., 4/8 dvit.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Lietuvos ir Pietų Korėjos akistata vyks liepos 1 d. 19.30 val.