Prireikė pratęsimo, tačiau „Warriors“ seriją prieš „Trail Blazers“ užbaigė sausai (VIDEO)

NBA Vakarų konferencijos finalo seriją sėkmingai užbaigė praeitų metų čempionai, kurie per visas rungtynes išliko sausi. Oklando "Golden State Warriors" ketvirtose rungtynėse, po pratęsimo nugalėjo Portlando "Trail Blazers" krepšininkus rezultatu 119-117 (36:35, 29:34, 22:26, 24:16, 8:6).

Portlando krepšininkai žaidė namie ir matėsi, kad jie prie savų sirgalių lengvai nepasiduos. Per visas rungtynes net 15 kartų komandos keitėsi pirmaujančios role, o kiekvienas kėlinys vyko labai atkakliai. Prasidėjus 4 kėliniui namų ekipa dar turėjo 8 taškų pranašumą, tačiau jis buvo per mažas, kad atsilaikyti. Per lemiamas minutes abi komandos galėjo triumfuoti, tačiau teko žaisti pratęsimą, kuriame geriau pasirodė "kariai".

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Stephenas Curry su 37 taškais (7-16 tritaškiai), Draymondas Greenas pridėjo 18, Klay Thompsonas 17 taškų.

Pralaimėtojų komandoje Meyersas Leonardas pelnė 30 taškų, 28 pridėjo Damianas Lillardas, 26 CJ McCollumas.

Galutinis serijos rezultatas 4:0.