„Žalgiris“ iškovojo didžiausią sezono pergalę, bet prarado Mudiay

Sekmadienį Kauno „Žalgiris“ (6-0) Lietuvos krepšinio lygoje iškovojo skambiausią šio sezono pergalę. Jure Zdovco auklėtiniai Šiauliuose 97:65 (21:19, 27:10, 22:21, 27:14) nukovė vietos „Šiauliai-7bet“ (2-3) krepšininkus, tačiau dėl traumos prarado Emmanuelį Mudiay.

Antrajame rungtynių kėlinyje Emmanuelis Mudiay greitos atakos metu bandė įkrauti kamuolį į krepšį, tačiau nesėkmingai nusileidęs ant parketo, patyrė kojos traumą. Iki šio epizodo krepšininkas buvo rezultatyviausias rungtynėse ir buvo pelnęs 11 taškų.

Šiauliečiai Lietuvos čempionams rungtynėse priešinosi vos vieną kėlinį. Antrojo kėlinio viduryje „Žalgiris“ nurūko į priekį ir prieš pertrauką jau turėjo 19 taškų pranašumą. Po pertraukos kauniečiai ir toliau didino pranašumą, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje skirtumas išaugo net iki 36 taškų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Tyleris Cavanaugh, kuris per 28 minutes pelnė 15 taškų (1/2 trit., 6/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Šiauliai-7bet“: Jonathanas Elmore'as 16, Martynas Varnas 12, Isaiahas Armwoodas 10.

Žalgiris“: Tyleris Cavanaugh 15, Lukas Lekavičius 14, Karolis Lukošiūnas 12, Emmanuelis Mudiay, Artūras Milaknis ir Marekas Blaževičius po 11.