Abu lietuviai žaidė galingai, bet pergalę šventė tik J. Valančiūnas (VIDEO)

Nepaisant itin gero Domanto Sabonio žaidimo, Indianos „Pacers“ 86:99 turėjo pripažinti Los Andželo „Lakers“ pranašumą.

„Pacers“ gretose D. Sabonis žaidė net 35 minutes, o per jas pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir dukart prasižengė.

Lietuvis jau per pirmus du kėlinius buvo atkovojęs 10 kamuolių ir šioje kategorijoje jis buvo nepralenkiamas tarp abiejų komandų.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo paremtas spurtas. Dar trečiajame kėlinyje po
D. Sabonio dėjimo su pražanga rezultatas tapo lygus – 60:60. Tačiau tada „Lakers“ spurtavo 12:2 ir jau turėjo 10 taškų pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „Pacers“ ir vėl išlygino rezultatą (82:82), tačiau tada „Lakers“ atsakė į tai spurtu 15:0 ir atsakė į visus rungtynių klausimus.

Abejoms komandoms šlubavo pataikymas: „Pacers“ pataikė tik 2 tritaškius iš 25, o „Lakers“ pataikė tik 2 baudų metimus iš 14.

„Lakers“ gretose rezultatyviausias buvo Jordanas Clarksonas su 33 taškais (11/13 dvit., 7 atk. kam., 7 rez. perd.), Julius Randle‘as pridėjo 14, Kyle‘as Kuzma 13, Larry Nance‘as 10 (11 atk. kam.).

„Pacers“ gretose išsiskyrė Victoras Oladipo su 25 taškais, D. Sabonis pridėjo 15, Bojanas Bogdanovičius 11, o Thaddeusas Youngas 10.

Tuo metu Toronto „Raptors“ po itin atkaklios kovos 86:83 sugebėjo palaužti San Antonio „Spurs“.

Prie šios pergalės itin svariai prisidėjo Jonas Valančiūnas, kuris per 30 minučių pelnė 15 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, triskart suklydo ir 4 kartus prasižengė.

J. Valančiūnas šį sezoną jau pataikė 8 iš 21 tritaškius (38,1 proc.), o po mačo DeMaras DeRozanas juokaudamas siūlė lietuviui dalyvauti NBA tritaškių konkurse.

„Raptors“ su šia pergale nutraukė 4 iš eilės pralaimėjimų seriją būtent „Spurs“ klubui. Paskutinį kartą Teksaso valstijos ekipa buvo įveikta tik 2015 metų gruodį.

„Spurs“ šiose rungtynėse pataikė tik 31 metimą iš 91 (34 proc.), o „Raptors“ tik dar kartą įrodė savo taisyklę. Kanados klubas laimėjo visas 8 rungtynes, kai varžovams neleido pelnyti 90 taškų.

„Raptors“ gretose Kyle‘as Lowry pelnė 24 taškus, D. DeRozanas pridėjo 21 (7 atk. kam.), J. Valančiūnas 15.

„Spurs“ gretose LaMarcusas Aldridge‘as pelnė 17 (14 atk. kam.), Pau Gasolis 15 (9 atk. kam.), Patty Millsas 13 (1/9 trit.).