Pristatyta naujoji Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės apranga

Bene didžiausia pasaulyje sportinės aprangos gamintoja „Nike“ pristatė naujas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės aprangas, kurias krepšininkai vilkės atrankos į Tokijo olimpines žaidynes turnyre.

Krepšininkus su naująja apranga bus galima išvysti jau rytojaus kontrolinėse rungtynėse su Dominykos Respublikos komanda.

„Atstovaujant savo nacionalinę rinktinę mums svarbu, kas yra užrašyta ant aprangos. Lietuvos trispalvė šioje vietoje turi savo reikšmę. Taip pat yra labai svarbu, kad apranga būtų patogi, – vėliau – galima galvoti apie spalvas ir dizainą. Jei sportiniai bateliai ar marškinėliai yra gražūs ir spalvoti, tačiau nėra patogūs, apranga netenka daugiau nei pusės savo vertės“, – sakė Rokas Jokubaitis.

„Nike“ su Lietuvos krepšinio federacija bendradarbiauja jau nuo 1997 metų. Kuriant šias aprangas didžiausias dėmesys buvo skiriamas krepšininkų poreikiams ir pastebėjimams. „Nike“ ženklo atstovė taip pat pabrėžė, kad šios aprangos turėtų suteikti nostalgijos jausmą rinktinės fanams.

Lietuvos rinktinė jau šį penktadienį 19:30 val. Kaune stos į kovą prieš Dominykos Respublikos krepšininkus, o pagrindinis atrankos turnyras prasidės 29 dieną mače su Venesuela.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts