Puikiai atrodęs J. Valančiūnas padėjo „Raptors“ ekipai triumfuoti po pratęsimo, D. Sabonis buvo arti dvigubo dublio, bet „Pacers“ suklupo (VIDEO)

Toronto „Raptors“ ekipa tikro trilerio metu po pratęsimo 121:119 sugebėjo palaužti Detroito „Pistons“ ekipą.

Rungtynių didvyriu tapo Fredas VanVleetas. DeMaras DeRozanas veržėsi link krepšio, perdavė kamuolį kampe esančiam F. VanVleetui ir šis laisvas pataikė tolimą dvitaškį likus 1,1 sekundės. Būtent šis metimas ir tapo pergalingas.

„Raptors“ ekipa jau užsitikrino vietą atkrintamosiose varžybose ir išlaikė pirmąją poziciją Rytų konferencijoje.

Jonas Valančiūnas šiose rungtynėse per 31 minutę pelnė 14 taškų (5/9 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), sugriebė 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyviu perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išrašė 3 blokus, triskart suklydo irk artą prasižengė.
Aukštaūgis šiose rungtynėse žaidė svarbiausiomis rungtynių akimirkomis.

Dar antrajame kėlinyje „Raptors“ turėjo 17 taškų deficitą, tačiau jį greitai panaikinti padėjo puikias rungtynes sužaidęs D. DeRozanas.

„Pistons“ ekipoje Blake‘as Griffinas pelnė 31 tašką, Reggie Bullockas pridėjo 21, Ish Smithas ir Jamesas Ennisas po 14, o Andre Drummondas 10 (21 atk. kam.).

„Raptors“ ekipoje D. DeRozanas pelnė 42 taškus (8/8 baud.), Normanas Powellas pridėjo 17, Kyle‘as Lowry 15 (15 rez. perd.), J. Valančiūnas 14.

Tuo metu Indianos „Pacers“ ekipa buvo priversta pripažinti Jutos „Jazz“ ekipos pranašumą 84:104.

Domantas Sabonis aikštėje praleido 18 minučių, per jas pelnė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 4 kartus suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Įdomu tai, kad visi likę žaidėjai, kurie pakilo nuo suolelio kartu pelnė tik 7 taškus ir atkovojo 11 kamuolių.

Nuostabiai atrodanti „Jazz“ per paskutines 22 rungtynes laimėjo net 18 kartų ir prisijungė prie kovos dėl vietos atkrintamosiose varžybose.

„Pacers“ gretose Mylesas Turneris pelnė 24 taškus (9/10 dvit.), Victoras Oladipo ir Bojanas Bogdanovičius pridėjo po 13, Cory Josephas 12, o D. Sabonis 8.

„Jazz“ komandoje Rudy Gobertas pelnė 23 taškus (14 atk. kam.), Donovanas Mithcellas 20, Ricky Rubio 18, Jae Crowderis 16, o Joe Inglesas 11 (10 rez. perd.).