R. Giedraičio klubas laimėjo Vokietijoje, J. Mačiulis atvedė AEK į pergalę Graikijoje

Po pertraukų sugrįžusios nacionalinės šalių lygos ir toliau artėja prie atkrintamųjų. Mūsiškiai taip pat atstovauja savo komandas užsienyje ir padeda joms iškovoti svarbias pergales. Jonas Mačiulis su atstovaujama Atėnų AEK (12-5) namuose nugalėjo Promitheas (11-6) rezultatu 83-62 (21:18, 21:10, 19:25, 22:9).

Mūsiškis puikiai atrodė rungtynėse ir per 29 minutes pelnė 18 taškų (3/7 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 3/4 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, tačiau suklydo 2 kartus ir prasižengė 3.

Vokietijoje Rokas Giedratis su Berlyno ALBA (15-4) svečiuose nugalėjo Fraporto Skyliners (7-12) rezultatu 99-86 (17:24, 28:18, 23:18, 31:26).

Lietuvis žaidė 25 minutes ir pelnė 7 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir kartą prasižengė.