R.Giedraitis NBA skautų akiratyje

Roku Giedraičiu domisi stipriausi pasaulio klubai

Šiuo metu Vitorijos „Baskonia“ klubo garbę ginantis ir puikų sezoną žaidžiantis R.Giedraitis atkreipė NBA skautų dėmesį ir kol kas neoficialiomis žiniomis – jau šią vasarą gali praverti Nacionalinės krepšinio asociacijos duris.

Trečiadienį ryte, vienas didžiausių Ispanijos naujienų portalų „Encestando.es“ paskelbė žaidėjų, kurie domina stipriausios pasaulio lygos klubus sąrašą. Pateiktame sąraše puikuojasi ne viena garsių krepšininkų pavardė, o tarp jų ir Lietuvos talentas R.Giedraitis.

Kartu su lietuviu yra Shane‘as Larkinas, Willas Clyburnas, Cory Higginsas, Shavonas Shieldas, Tyleris Dorsey, Wade‘as Baldwinas, Pierria Henrys bei Vasilije Micičius. Pastarasis pasak senesnių pranešimų turėtų papildyti Oklahomos „Thunder“ ekipos duris, o kartu su R.Giedraičiu rungtyniaujantį P.Henry nori išpirkti Minesotos „Timberwolves“ klubas.

Jau ankščiau buvo rašoma, kad Roku Giedraičiu domisi komandos, kurios jam galėtų pasiūlyti dvišalį kontraktą, o tai reiškia žaidimą G-Lygoje su atkarpomis pagrindinėje komandoje. Tokios sąlygos buvo ankščiau, tačiau dabar Rokas smarkiai patobulėjo ir žaidžia geriausią savo karjeros sezoną Eurolygoje todėl yra labai tikėtina, jog krepšininkas iš Lietuvos iš karto gaus vietą stipriausioje pasaulio lygoje.

Šiame Eurolygos sezone R.Giedraitis vidutiniškai aikštėje praleidžia beveik 27 minutes, renka po 13,8 taško, atkovoja 4 atšokusius kamuolius ir atlieka 1,4 rezultatyvus perdavimo bei tiek pat kartų perimą varžovų kamuolį.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts