Karjeros rekordą pagerinęs D. Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo

Įspūdingu tempu taškus rinkęs Domantas Sabonis pagerino asmeninį karjeros pelnytų taškų rekordą, tačiau jo vedama Indianos „Pacers“ (12-10) svečiuose 110:130 (21:29, 30:39, 21:38, 38:24) privalėjo pripažinti Milvokio „Bucks“ (13-8) pranašumą.

Lietuvis per 31 žaidimo minutę pelnė 33 taškus (3/5 trit., 11/20 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 12 atšokusių kamuolių ir 6 atliko rezultatyvius perdavimus.

Domantas Sabonis rungtynėse tapo ir rezultatyviausiu žaidėju, už savęs palikdamas NBA superžvaigždę G. Antetokunmpo, kuris aikštėje praleido 31 minutę per kurią pelnė 21 tašką (7/8 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Bucks“ pirmavo visą rungtynių laiką. Prieš ilgąją pertrauką šeimininkai buvo įgavę 17 taškų pranašumą, o trečiajame skirtumas išaugo net iki 34 taškų. Dėl šios priežasties sutrumpėjo Domanto Sabonio žaidimo minutės. Lietuvis dėl didžiulio deficito ketvirtajame kėlinyje nebeišbėgo į aikštelę.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21, Brynas Forbesas 20, Bobby Portisas 18, Donte DiVincenzo 16, Khrisas Middletonas 12, Brookas Lopezas ir Jrue Holiday po 11.

„Pacers“: Domantas Sabonis 33, Justinas Holiday 15, Dougas McDermottas 13, Malcolmas Brogdonas 12, Aaronas Holiday 11.