EuroCup: R. Giedraitis buvo vienas iš lyderių ir padėjo komandai patekti į pusfinalį (VIDEO)

Europos taurėje ir toliau matysime lietuvius atstovaujančius savo komandas užsienyje. Rokas Giedraitis su Berlyno ALBA trečiuose tarpusavio rungtynėse su Malagos "Unicaja" pasiekė pergalę rezultatu 79-75 (23:21, 13:18, 26:25, 17:11) ir užsitikrino vietą pusfinalyje.

Pirmą kėlinį po permainingos kovos laimėjo lietuvio komanda, tačiau jau antrame kilo rimtos problemos. Antroji rungtynių dalis prasidėjo nuo atkaklaus trečio kėlinio, kuriame abi ekipos pasižymėjo rezultatyvumu. Visgi lemiamas ketvirtis geriau susiklostė namuose žaidusiems Berlyno krepšininkams.

R. Giedraitis per 27 minutes pelnė 14 taškų (3-6 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/4 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, 2 perėmė, blokavo varžovo metimą, tačiau kartą suklydo.

Rezultatyviausias buvo P. Siva su 15 taškų.

Pralaimėtojų gretose M. Lessortas pelnė 18 taškų, S. Salinas 17.