R. Westbrooko trigubas dublis atvedė „Thunder“ į pergalę, „Clippers“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Magic“ (VIDEO, REZULTATAI)

Oklahomos „Thunder“ ekipa vedama Russello Wstbrooko namuose 104:94 įveikė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

R. Westbrookas šiose rungtynėse atliko jau 19-ą šio sezono trigubą dublį. Jis pelnė 21 tašką (7/14 dvit., 0/1 trit., 7/11 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir perėmė vieną kamuolį.

„Thunder“ ekipai šiek tiek pabėgti nuo varžovų pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kai įgijo dviženklę persvarą – 70:60. O kiek vėliau „Thunder“ surengė 10:0 spurtą, po kurio komandas skyrė 20 taškų (92:72), o dėl nugalėtojo jau niekas nebeturėjo klausimų.

Dar likus dviem minutėms „Spurs“ buvo sumažinusi savo deficitą iki 7, tačiau „Thunder“ į tai atsakė spurtu 7:0.

Šiose rungtynėse traumą patyrė „Thunder“ vidurio puolėjas Stevenas Adsamsas, kuris pasisuko čiurną kovodamas dėl kamuolio.

„Thunder“ gretose rezultatyviausias buvo R. Westbrookas su 21 tašku, Jerami Grantas pridėjo 15 (8 atk. kam.), Corey Breweris 12, Paulas George‘as (1/8 trit., 10 atk. kam.) ir Alexas Abrinexas po 11.

„Spurs“ komandoje Rudy Gay ir Davis Bertanis pelnė po 14 taškų, LeMarcusas Aldridge‘as pridėjo 11, o Brynas Forbesas 10.

Tuo metu Los Andželo „Clippers“ ekipai teko gerokai pasistengti dėl pergalės Orlande. Vis dėlto „Clippers“ ketvirtame kėlinyje įrodė savo pranašumą ir įveikė vietos „Magic“ 113:105.

Pasibaigus trečiajam kėliniui „Clippers“ buvo besivejančių vaidmenyje (87:89). Tačiau tada Milošo Teodosičiaus ir Lou Williamso pradėtas spurtas 12:2 leido „Clippers“ įgyti dviženklę persvarą – 103:93.

Nors prieš rungtynių pabaigą „Magic“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 6 taškų, skirtumas beveik visą ketvirtį laikėsi apie 10.

L. Williamsas itin daug prisidėjo prie „Clippers“ pergalės. Jis vien per ketvirtą kėlinį pelnė 10 taškų, o rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 25.

„Clippers“ ekipoje L. Williamsas su 25 taškais ir buvo rezultatyviausias, Tobias Harrisas pridėjo 21 (9 atk. kam.), M. Teodosičius 15, Montrezlas Harrelllas 13, o Austinas Riversas 11.

„Magic“ gretose Jonathonas Simmonsas pelnė 24 taškus, D.J. Augustine‘as 19 (1/6 trit.), Nikola Vučevičius 17 (10 atk. kam.), o Shelvinas Mackas 16.

Majamio „Heat“ 129:102 Vašingtono „Wizards“
Dalaso „Mavericks“ 114:80 Memfio „Grizzlies“