„Raptors“ pralaimėjimas buvo paženklintas S. Ibakos muštynėmis (VIDEO)

basketnews.lt

Toronto „Raptors“ (48-20) patyrė netikėtą nesėkmę Klivlande, kur 101:125 (24:25, 31:34, 22:32, 24:35) turėjo pripažinti Klivlando „Cavaliers“ (17-50) pranašumą.

Pralaimėjimą apkartino muštynės trečiojo kėlinio pabaigoje, kurias inicijavo „Raptors“ puolėjas Serge’as Ibaka. Nesugavęs jam per visą aikštę mesto perdavimo, Ibaka nugriuvo ant parketo, o po to užsipuolė varžovų puolėją Marquese’ą Chrissą.

Ibaka iš nugaros pastūmė varžovą ir sugriebė jam už kaklo, o tuomet trenkė kumščiu. Abu žaidėjai tada susikibo ir Chrissas taip pat atsakė smūgiu kumščiu. Krepšininkai galiausiai buvo išskirti komandos draugų, o tuomet teisėjai priėmė sprendimą abu juos pašalinti iš rungtynių.

Po dvikovos žaidėjai epizodo nekomentavo, tačiau „Raptors“ atstovas spaudai teigė, esą konfliktas kilo po to, kai Chrissas kažką pasakė Ibakai.

Ibakai gresia 3-5 rungtynių diskvalifikacija.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts