„Real“ Ispanijoje pratęsė įspūdingą pergalių seriją

Po pergalės prieš Kauno „Žalgirio“ krepšininkus Madrido „Real“ tęsia kovas Ispanijos ACB pirmenybėse. Sekmadienio vėlų vakarą Pablo Laso auklėtiniai namuose 96:81 (29:13, 19:19, 22:22, 26:27) nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“ krepšininkus ir iškovojo 21-ąją pergalę iš 22 galimų.

„Real“ reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui šeimininkai jau buvo susikrovę dviženklį pranašumą, o kėlinį užbaigė turėdami 16-os taškų persvarą. Trečiojo kėlinio viduryje svečiai surengė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau po Pablo Laso minutės pertraukėlės sugrįžę „Real“ krepšininkai greitai atstatė dviženklį pranašumą ir jį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojus į pergalę vedė Walteris Tabaresas, kuris aikštelėje praleido 26 minutes ir pelnė 27 taškus (11/14 dvit., 5/6 baud.) ir atkovojo 7 atšokusius kamuolius.

Svečių ekipoje labiausiai išsiskyrė Thaddeusas McFaddenas, kuris per 23 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (5/11 trit., 1/5 dvit., 3/3 baud.).

„Real“: Walteris Tavaresas 27, Jaycee Carrollas 17, Trey Thompkinsas 10.

„CB Miraflores“: Thaddeusas McFaddenas 18 , Vitoras Benite 15, Jaielis Rivero 13, Kennethas Hortonas 10.