Revanšą pasiekę JAV krepšininkai – olimpiniai čempionai

Šeštadienio ankstų rytą įvyko olimpinių žaidynių finalas, kuriame Greggo Popovichiaus auklėtiniai tik po atkaklios kovos 87:82 (22:18, 22:21, 27:24, 16:19) nugalėjo Prancūzijos krepšininkus ir ketvirtą kartą iš eilės pasidabino aukso medaliais.

JAV rinktinė vien pirmajame kėlinyje sugebėjo pramesti net 9 tolimus metimus, o prancūzai didžiąją pirmojo kėlinio dalį pirmavo. Vis tik antrajame kėlinyje JAV užtikrintai pabėgo nuo prancūzų ir turėjo net dviženklę persvarą. Rungtynėms ėjus į pabaigą puikią atkarpą sužaidė Prancūzijos krepšininkai, o atsilikimas tapo vos 3 taškai, bet Kevino Duranto baudų metimai įtvirtino JAV pergalę.

Nugalėtojus į pergalę atvedė nesustabdomai rungtyniavęs Kevinas Durantas, kuris per 35 žaidimo minutes pelnė 29 taškus (3/9 trit., 6/9 dvit., 8/9 baud.), atkovojo 6 atšokusius kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzų gretose labiausiai išsiskyrė Evanas Fournier. Jis per 31 minutę pelnė 16 taškų (2/9 trit., 3/6 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Prancūzija: Evanas Fournier ir Rudy Gobertas po 16, Guerschonas Yabusele 13, Nando De Colo 12, Timothe Luwawu-Cabarrot 11.

JAV: Kevinas Durantas 29, Jaysonas Tatumas 19, Damianas Lillardas ir Jrue Holiday po 11.