Rezultatyvaus lietuvių pasirodymo nepakako: „Zenit“ nusileido „Fenerbahče“

Stipriausiame senojo žemyno turnyre nesėkmę patyrė lietuviškoji Sankt Peterburgo „Zenit“ (8-6) ekipa. Rusijos klubas namuose 80:86 (18:16, 23:24, 21:21, 18:25) nusileido Stambulo „Fenerbahče“ (5-9) krepšininkams ir patyrė jau trečiąją nesėkmę iš eilės.

Rezultatyvumu rungtynėse stebino Mindaugas Kuzminskas. Lietuvis per 26 ant parketo praleistas minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 3/5 trit.) ir atkovojo 2 atšokusius kamuolius.

Tuo tarpu Artūras Gudaitis aikštelėje išsiskyrė universalumu. Puolėjas per 23 minutes pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Zenit“ didžiąją rungtynių dalį pirmavo, tačiau pirmojo kėlinio viduryje rungtynių kontrolę perėmė „Fenerbahče“. Nors iki pat rungtynių pabaigos komandas skyrė vos keletas taškų, tačiau šeimininkams nepavyko persverti rezultato, o „Fenerbahče“ šventė antrąją pergalę paeiliui.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Janas Vesely, kuris per 32 minutes surinko 32 taškus (9/11 dvirt., 2/3 trit., 8/9 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Zenit“: Jordanas Loydas 19, Mindaugas Kuzminskas 17, Jordanas Mickey, Billy Baronas ir Andrejus Zubkovas po 8, Artūras Gudaitis 7.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 32, Nando De Colo 18, Dyshawnas Pierre'as 13, Devinas Bookeris 10, Pierria Henry 7.