Rezultatyvus Jokubaitis padėjo „Barcelonai“ sugrįžti į pergalių kelią

Ispanijos ACB pirmenybėse „Barcelona“ (10-1) vėl sugrįžo į pergalių kelią. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykos rungtynėse 83:69 (21:16, 18:17, 20:22, 24:14) nugalėjo Burgoso „San Pablo“ (3-8) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių. Lietuvis per 23 žaidimo minutę pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Pagal rezultatyvumą lietuvis nusileido tik savo komandos draugui Sertačio Šanli, kuris prie pergalės pridėjo 19 taškų (6/6 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Nors „Barcelona“ nuo pat rungtynių pradžios buvo priekyje ir praktiškai visą laiką turėjo nemažą pranašumą, tačiau šeimininkai prieš pat ketvirtąjį kėlinį sugebėjo persverti rezultatą. Vis tik „San Pablo“ ekipos pranašumas truko vos keletą sekundžių, o lemiamu metu surimtėjusi „Barcelona“ užtikrintai iškovojo pergalę.

„San Pablo“: Vitoras Benite, Tyrusas McGee ir Julianas Gamble'as po 12.

„Barcelona“: Sertačas Šanli 19, Rokas Jokubaitis 18, Nikola Mirotičius 12, Nicolas Laprovittola 10.