Rezultatyvus Valančiūnas padėjo „Grizzlies“ pratęsti pergalių seriją

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) pergalių seriją pratęsė Memfio „Grizzlies“ (25-23) ekipa. T. Jenkinso auklėtiniai išvykos rungtynėse 124:112 (37:34, 26:23, 33:32, 28:23) nugalėjo Majamio „Heat“ (26-25).

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 27 minutes ir pelnė 20 taškų (1/1 trit., 6/8 dvit., 5/5 baud.) ir atkovojo atšokusių 10 kamuolių.

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 27 minutes ir pelnė 20 taškų (1/1 trit., 6/8 dvit., 5/5 baud.) ir atkovojPirmajame ketvirtyje vyko atkakli kova tarp abiejų ekipų. Vis tik, „Heat“ krepšininkams sunkiausia buvo sustabdyti lietuvį, kuris vien pirmajame kėlinyje surinko 15 taškų. „Grizzlies“ minimalų pranašumą susikūrė antrajame kėlinyje, kai turėjo 8 taškų pervarą. Ketvirtajame kėlinyje svečiai surengė spurtą ir susikrovė 19 taškų pranašumą, kurį išlaikė praktiškai iki pat rungtynių pabaigos. o atšokusių 10 kamuolių.

Rezultatyviausiai mače pasirodė Dillonas Brooksas, kuris per 31 minutę pelnė 28 taškus (5/9 trit., 5/7 dvit., 3/5 baud.), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Heat“: Jimmy Butleris 28, Tyleris Herro 19, Bamas Adebayo 18, Victoras Oladipo 16, Duncanas Robinsonas 14.

„Grizzlies“: Dillonas Brooksas 28, Jonas Valančiūnas 20, Kyle'as Andersonas 19, Desmondas Bane'as 15, Ja Morantas 10.