„Rockets“ laimėjimas už aikštės ribų: C. Capelos išsaugojimas – raktas į pergalę

Hjustono „Rockets“ ekipa po itin ilgų derybų su Šveicarijos bokštu Clintu Capela galiausiai pasiekė susitarimą.

Teksaso ekipa su C. Capela pasirašė penkerių metų 90 mln. JAV dolerių vertės kontraktą. Vis dėlto vidurio puolėjo kontrakte yra numatyta ir nemažai bonusų.

C. Capela gaus papildomą milijoną, jeigu „Rockets“ pasieks Vakarų konferencijos finalą. Jis papildys savo kišenę puse milijono, jeigu jo atkovotų kamuolių reitingas sieks 30% bei tokia pačią suma gaus jeigu nuo baudų metimų linijos mes 65% tikslumu. Ši sąlyga galios visus penkerius kontrakto metus.

Tiesa, gauti papildomą sumą pinigų dėl baudos metimų C. Capelai bus labai sunku. Jo karjeros vidurkis nuo baudos metimų linijos siekia vos 48%. Tiesa, praėjusį sezoną šveicaras baudas metė 56% tikslumu.

Nors kontrakto vertė nėra maža, tačiau net nėra abejojama, kad „Rockets“ nesuklydo mokėdama tokius pinigus pagrindiniam komandos vidurio puolėjui.

Praėjusį sezoną „Rockets“ komandos smogiamasis trejetas, kurį sudaro Jamesas Hardenas, Chrisas Paulas ir C. Capela, kartu sužaidė 45-erias rungtynes. O iš jų šio trejeto vedama „Rockets“ sugebėjo laimėti net 42-ejas rungtynes.

Visai neseniai su „Delfi.lt“ bendravęs Donatas Motiejūnas atskleidė, kad C. Capela yra idealiausias žmogus J. Hardenui, kuriam reikia kietų užtvarų ir atletiško aukštaūgio žaidžiant du prieš du.

Ketvirtus metus Hjustone žaidęs 23-ejų C. Capela praėjusį sezoną rinko po 13,9 taško, atkovojo po 10,8 kamuolio ir blokavo po 1,9 metimo per rungtynes.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts