Rokas Giedraitis atmetė NBA komandos pasiūlymą

Šią vasarą į Nacionalinę krepšinio asociaciją galėjo persikelti dar vienas lietuvis. „Basketnews.lt“ portalo žurnalistas Donatas Urbonas pranešė, kad Rokui Giedraičiui buvo pasiūlytas NBA komandos pasiūlymas, tačiau Lietuvos talentas pasiūlymą atmetė.

Žurnalistas pranešė, kad lietuvis buvo sulaukęs minimalios vertės kontrakto, kuris neatskaičius mokesčių yra šiek tiek daugiau nei 900 tūkst. JAV dolerių. Ši suma yra panaši į tą, kurią krepšininkas uždirbs rungtyniaudamas Vitorijos „Baskonia“ ekipoje.

Praėjusiame Eurolygos sezone Rokas Giedraitis vidutiniškai per rungtynes ant parketo praleisdavo po 28 minutes, rinkdavo po 12,7 taško, atkovodavo po 3 kamuolius ir 1,5 rezultatyvaus perdavimo. Tuo tarpu Ispanijoje per 30 aikštelėje praleistų minučių krepšininkas rinkdavo po 13,3 taško, atkovodavo po 3,4 kamuolio ir atlikdavo po 1,6 rezultatyvaus perdavimo.

28-erių lietuvio kontraktas su Vitorijos „Baskonia“ klubu galioja iki 2023 metų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts