„Khimki“ klubui gresia pražūtis

„Khimki" gresia pražūtis

Maskvos srities „Khimki“ klubas ir jo fanai pastarąjį sezoną prisimins tikrai ne iš gerosios pusės. Turtingas ir prieš sezoną galingą sudėtį iš Europoje puikiai žinomų krepšininkų subūręs Pamaskvio klubas visą sezoną demonstravo itin prastą krepšinį, o Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė paskutinėje – 18 vietoje.

Iš ekipos vyriausiojo trenerio posto sezono eigoje buvo atleistas ir lietuvis Rimas Kurtinaitis.

Sezonui artėjant link pabaigos ir komandos lyderiams pradėjus vienam po kito palikinėti ekipą, išlindo tiesa apie „Khimki“ finansines problemas ir įsiskolinimą žaidėjams, dėl kurio dauguma klubo lyderių tiesiog atsisakė rungtyniauti ir išvyko iš Rusijos, o į jų vietą „Khimki“ ėmė kviestis Rusijos krepšinio veteranus.

Vis dėlto, neseniai VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalio serijoje 0-2 Manto Kalniečio bei Mindaugo Kuzminsko atstovaujamam Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ nusileidę Pamaskvio krepšininkai kitame sezone VTB lygoje gali ir nerungtyniauti, jau nekalbant apie Eurolygos kovas. Apie tai žinių agentūrai TASS prasitarė Maskvos srities kultūros ir sporto ministras Romanas Teriuškovas.

„Visiems puikiai žinomos komercinės „Chimki“ klubo problemos. Jeigu kitą sezoną klubo Vieningoje lygoje nebebus, mes įkursime naują komandą, kuri dalyvaus žemesnio lygio pirmenybėse. Mes turime jaunų krepšininkų rengimo sistemą, rezervinę olimpiečių mokyklą, tad mūsų jaunieji sportininkai bet kuriuo atveju dalyvaus kažkokiose pirmenybėse.“, – teigė R. Teriuškovas.

Praėjusiame Eurolygos sezone Lietuvos čempionas „Žalgiris“ taipogi dukart nesunkiai susitvarkė su geltonai mėlynu Pamaskvio klubo. Maskvoje žalgiriečiai laimėjo 84:70, o Kaune – 102:75.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts