Rungtynių pabaigoje dominavusi „AX Armani“ triumfavo Eurolygos mažajame finale

2020-2021 metų Eurolygos finišo tiesiojoje paskutinę sezono pergalę iškovojo Milano „AX Armani“ krepšininkai. E. Messina auklėtiniai mažajame finale 83:73 (23:20, 20:11, 20:23, 23:16) nugalėjo praėjusio sezono čempionus Maskvos CSKA krepšininkus ir iškovojo trečiąją vientą čempionate.

Visas rungtynes vyko lygi kova. Mačą sėkmingiau pradėjo Milano ekipa, kuri minimaliai pirmavo. Vis tik prieš antrąjį ketvirtį rezultatą persvėrė Maskvos klubas ir į antrąjį ketvirtį žengė turėdama 3 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje sėkmingiau pasirodė „AX Armani“ krepšininkai, kurie prieš pat ilgąją pertrauką pratęsė puikią seriją ir buvo susikrovė 6 taškų pranašumą.

Po ilgosios pertraukos CSKA krepšininkai pademonstravo kovingumą ir įpusėjus trečiajam kėliniui išlygino rezultatą. Vis tik, sėkmingesnė ketvirčio pabaiga leido Milano krepšininkams turėti 3 taškų pranašumą. Lemiamo ketvirčio pradžioje „AX Armani“ surengė spurtą 6:0, o dar po minutės turėjo dviženklį pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat rungtynių pabaigos.

Nugalėtojus į pergalę vedė Sergio Rodriguezas, kuris per 22 minutes pelnė 14 taškų (3/8 trit., 1/1 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Ispanui geriausiai talkino taip pat 14 taškų prie pergalės pridėjęs Vladimiras Micovas.

Pralaimėtojų gretose geriausiai pasirodė T. Shengelia, kuris per 27 minutes pelnė 18 taškų (1/2 trit., 6/11 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir 3 kartus atliko rezultatyvų perdavimą.