M. Kuzminskas turi pasiūlymus iš penkių Eurolygos komandų

Nuo lapkričio 12 dienos darbo neturintis Mindaugas Kuzminskas susilaukė daugybės susidomėjimo iš Europos klubų – pranešama, jog jam sutartį siūlo penki Eurolygos klubai.

Buvęs „Knicks“ puolėjas anksčiau yra minėjęs, kad iki sausio 10 dienos lauks NBA klubų pasiūlymų, o jų nesulaukęs svarstytų ir kitų lygų komandų pasiūlymus. Visgi, BBallinsiders praneša, jog M. Kuzminskas gali ir nelaukti minėtos datos, o netrukus jis turėtų priimti vieną iš gautų pasiūlymų.

Pranešama, jog kontraktą M. Kuzminskui siūlo penki Eurolygos klubai, kurie visi sutinka jam pateikti sutartį iki šio sezono pabaigos, taip suteikdami galimybę lietuviui kitą vasarą ir vėl bandyti sugrįžti į NBA lygą.

Kaip anksčiau atskleidė „Žalgirio“ komandos atstovai, jie neatmeta galimybės susigrąžinti Lietuvos rinktinės narį, tad galima neabejoti, kad vienas iš M. Kuzminsko variantų yra sugrįžimas į fantastiškai sezoną pradėjusį Kauno klubą. Visgi, panašu, jog norint prisivilioti lengvąjį krašto puolėją žalgiriečių laukia rimta ir pajėgi kitų klubų konkurencija.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts