„Rytas“ ir „Juventus“ sužinojo varžovus FIBA Čempionų lygoje

Trečiadienio dieną įvyko FIBA Čempionų lygos burtų traukimo ceremonija. Savo sekančio sezono varžovus sužino dvi Lietuvos komandos – Vilniaus „Rytas“ ir Utenos „Juventus“.

Utenos „Juventus“ krepšininkai pirmieji pradės kovas FIBA Čempionų lygos atrankoje, kur pirmajame etape susitiks su Kapfenbergo „Bulls“ ekipa. Pergalės atveju Žydrūno Urbono auklėtiniai patektų į atrankos pusfinalį, kur jų lauktų Bambergi „Basket“ komanda. Pralaužus šių dviejų ekipų barjerą „Juventus“ krepšininkų lauktų finalinės rungtynės dėl patekimo į pagrindinį turnyrą.

Įveikus atrankos etapą Utenos „Juventus“ patektų į F grupę, kur kovotų su Strasbūro IG, Bursos „Tofaš“ ir Ostendės „Filou“ komandomis.

Tuo tarpu Vilniaus „Rytas“ kovas Čempionų lygoje pradės nuo pagrindinio etapo. Giedriaus Žibėno auklėtiniai rungtyniaus H grupėje, kur susitiks su Oldenburgo „EWE Baskets“, Burgoso „San Pablo“ ir Stambulo „Bešiktaš“ klubais.

Visos turnyro grupės:

A grupė: Tenerifės „Lenovo“, Sasario „Dinamo“, Liudvigsburgo „MHP Riesen“

B grupė: Didžiosios Lenkijos Ostruvo „Arged BMSlam Stal“, Jeruzalės „Hapoel“ , Izmiro „Pinar Karšiyaka“, Manresos „Baxi“

C grupė: Lavrijo „Lavrio“, Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“, Dižono JDA, Malagos „Unicaja“

D grupė: Atėnų AEK, Sombathėjaus „Falco“, Rygos VEF

E grupė: Aleksandrovaco „Igokea“, Nimburko ERA, Salonikų PAOK, Stambulo „Galatasaray“

F grupė: Strasbūro SIG, Ostendės „Filou“, Bursos „Tofaš“

G grupė: Holono „Hapoel“, Brindizio „Happy Casa“, Stambulo „Daruššafaka“

H grupė: Oldenburgo „EWE Baskets“, Burgoso „San Pablo“, Stambulo „Bešiktaš“, Vilniaus „Rytas“

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts