„Rytas“ iškovojo didžiausią sezono pergalę

Vilniaus „Rytas“ (11-1) ir toliau Lietuvos krepšinio lygoje žygiuoja užtikrintai. Giedriaus Žibėno auklėtiniai savo namų arenoje 101:68 (25:22, 33:12, 21:14, 22:20) sutriuškino „Šiaulių-7bet“ (8-5) ekipą ir vėl sugrįžo į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją.

Šiaulių krepšininkai iki pat antrojo kėlinio demonstravo solidžią kovą. Vis tik Antano Sireikos auklėtiniai antrajame kėlinyje visiškai subyrėjo, o komandų skirtumas išaugo iki 16 taškų. Po pertraukos sugrįžę šeimininkai ir toliau dominavo, o ketvirtajame kėlinyje skirtumas išaugo net iki 41 taško.

Šiauliečiai šiose rungtynėse niekaip nesusitvarkė su klaidomis ir prarado net 23 kamuolius.

Tradiciškai nugalėtojus į pergalę vedė Ivanas Buva, kuris per 18 minučių pelnė 22 taškus (5/8 dvit., 2/2 trit., 6/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 26 naudingumo balus.

Šiauliečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Giedrius Staniulis, kuris per 30 minučių surinko 16 taškų (7/9 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 13 kamuolių ir atliko vieną rezultatyvų perdavimą bei užfiksavo 24 naudingumo balus.

Rytas“: Ivanas Buva 22, Margiris Normantas 15, Maurice'as Ndouras 14, Lukas Uleckas 13.

Šiauliai-7bet“: Giedrius Staniulis 16, Jonathanas Elmore'as 12, Eimantas Stankevičius 11.