„Rytas“ išvykoje nepasipriešino „Unicaja“ komandai

rytasvilnius.lt

Vilniaus „Rytas“ (3-3) pralaimėjimu svečiuose pradėjo antrąjį Europos taurės ratą. Sostinės komanda Malagoje nusileido „Unicaja“ (5-1) ekipai rezultatu 76:95 (21:21, 27:22, 7:28, 21:24).

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką ir baigėsi lygiu rezultatu, o jame pirmuosius savo taškus Europos taurėje pelnė Aistis Pilauskas. Tiesa, šio istoriniu įrašu šis vakaras neapsiribojo. Antrajame kėlinyje savo pirmąjį metimą karjeroje šiose pirmenybėse pataikė ir 17-metis Marek Blaževič. Po jo dvitaškio vilniečiai pirmavo 35:26, o Eimantas Bendžius tritaškiu padidino persvarą iki didžiausios – 12 taškų. Tiesa, Ispanijos ekipa iki didžiosios pertraukos skirtumą sumažino iki 5 taškų (48:43).

Antroje rungtynių pusėje Malagos „Unicaja“ perėmė rungtynių iniciatyvą, o sunkiai kelius link varžovų krepšio radęs „Rytas“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Rezultatyviausiai šiame žaidė žaidė amerikietis D.J.Seeley, kuris pelnė 15 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį. 11 taškų ir 3 atkovotus kamuolius pridėjo Eimantas Bendžius, o Mindaugas Girdžiūnas pelnė 10 taškų ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rytas“: D.J.Seeley 15, E.Bendžius 11, M.Girdžiūnas 10, D.Suttonas 8, M.Blaževič ir M.Echodas po 6, D.Sirvydis, A.Pilauskas, E.Kairys ir A.Butkevičius po 5.

„Unicaja“: G.Shermadinis 23, M.Lessortas 18, K.Wiltjeras 12.