S. Curry žaidė fantastiškai ir atvedė „Warriors“ į antrą pergalę finalo serijoje (VIDEO)

NBA vakarų konferencijos finale antrą pergalę iškovojo Oklando "Golden State Warriors", kurie namuose po atkaklios kovos nugalėjo Portlando "Trail Blazers" rezultatu 114-111 (29:31, 21:34, 39:24, 25:22).

Abi komandos rungtynes pradėjo rezultatyviai, tačiau pirmą kėlinį dviejų taškų skirtumu laimėjo svečiai. Prieš ilgąją pertrauką namai pradėjo strigti ir leido Portlando krepšininkams dar labiau išsiveržti į priekį. Visgi antroje rungtynių dalyje praeitų metų čempionai padarė išvadas ir jau trečiame kėlinyje išlygino rezultatą. Atkaklus ir lemiamas ketvirtis prasidėjo svečių puikių žaidimu, tačiau pabaiga susiklostė sėkmingiau "Warriors" komandai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Stephenas Curry, kuris pelnė 37 taškus, Klay Thompsonas pridėjo 24, Draymondas Greenas 16.

Pralaimėtojų komandoje Damianas Lillardas surinko 23, CJ McCollumas 22, Sethas Curry 16 taškų.

Serijos rezultatas 2:0.