Š.Jasikevičiaus gretose dar vienas atakų organizatorius

Š.Jasikevičius į savo gretas priėmė dar vieną įžaidėją

Pasiruošimą ir sudėties komplektacijos darbus tęsianti Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ į savo gretas priims dar vieną atakų organizatorių. Ispanijos ekipą papildys iš Madrido „Real“ atvyksiantis Nicolas Laprovittola.

Praėjusiame Eurolygos sezone argentinietis N.Laprovittola vidutiniškai rinkdavo po 6,8 taško bei atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo. Kiek aukštesnius statistinius vidurkius įžaidėjas demonstravo Ispanijos ACB pirmenybėse, kur vidutiniškai į savo sąskaitą įsirašydavo 9,3 taško, atlikdavo 3,8 rezultatyvaus perdavimo, o iš tolimųjų distancijų atakuodavo net 42 procentų taiklumu.

Su Š.Jasikevičiaus treniruojamu klubu N.Laprovittola sudarė „1+1“ formule paremtą kontraktą. Šiuo metu su Argentinos rinktine Tokijo olimpinėms žaidynėms besiruošiantis įžaidėjas Katalonijos komandoje turėtų tapti Nicko Calatheso dubleriu bei šį vaidmenį viso sezono metu dalintis su jaunuoju Roku Jokubaičiu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts