Š. Jasikevičius: „Atsitiko tai, ko mes treneriai labiausiai bijojome“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" sunkiai pradėjo Eurolygos atkrintamąsias – kauniečiai Stambulo tvirtovėje "Fenerbahče" komandai nusileido triuškinančiu skirtumu.

Žalgiriečiams koją kišo ne žaidimas gynyboje, bet puolime – surinkti vos 43 taškai. Šarūnas Jasikevičius po rungtynių teigė, kad visa komanda tinkamai neatliko savo darbo.

"Atsitiko tai, ko mes treneriai labiausiai bijojome. Turime prisiimti atsakomybę, ypač aš, kad neprivertėme žaidėjų suprasti, kad šiandien viską lems fizinis kontaktas, kuriuo mus "Fenerbahče" tikrai pranoko. Momentais ne iki galo išaiškinome, kur galime juos nubausti. Dabar turime 48 valandas padaryti tą darbą geriau", – teigė Šaras.

Aiškindamas tokį prastą pasirodymą puolime, strategas teigė: "Sunku pasakyti. Rungtynės yra 40 minučių ir prieš mus, deja, yra komanda, kuri labai moka nubausti už klaidas. Turi būti 40 minučių susikaupęs ir kiekvienas žaidėjas turi kažką įnešti.

Man, labai gaila, kad turėjome daug laiko pasiruošti, ruošėmės 3-4 dienas, kas šioje sezono stadijoje yra labai retas atvejis ir kažkuriose situacijose mes nesupratome savo darbo: nesupratome jų stiprių rankų, kaip kuriose situacijose mes juos atakuosime ar stabdysime. O jei kažką susikūrėme, deja, prametėme."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts