Š. Jasikevičius: nežaidėme gerai, bet sezonas tik prasideda

Š. Jasikevičius

„Barcelona“ ekipai savaitgalis nesusiklostė sėkmingai: Katalonijos krepšinio milžinai antrus metus paeiliui nesugebėjo iškovoti Katalonijos lygos taurės.

Sekmadienio vakarą turnyro finale Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai rezultatu 70:81 (21:16, 16:20, 19:17, 14:28) nusileido Manresos BAXI, kuri paskutinį kartą šį trofėjų buvo iškovojusi dar 1999 metais.

Nors „Barca“ sėkmingai kovojo pirmus tris kėlinius ir rezultatas laikėsi apylygis, lemiamą smūgį kovoje dėl pirmojo sezono titulo manresa mačo favoritams sudavė ketvirtajame kėlinyje, kurį laimėjo dvigubai – 28:14.

Po rungtynių duotame intervių Š. Jasikevičius konstatavo blogą sportinę formą, bet į paniką nebuvo linkęs:

Sezonas dar tik prasideda, tačiau ši savaitė mums buvo bloga ir kalbu ne tik apie šį turnyrą. Pusfinalyje sužaidėme gerai tik kėlinį. Nepaisant pralaimėjimo, artėjančią savaitę turime pasitikti su entuziazmu. Laukia ypatingas savaitgalis, kovosime dėl pirmojo titulo.' – kalbėjo Šaras.

Ateinantį savaitgalį Barselonos klubo laukia dar vienas iššūkis – Ispanijos Supertaurės varžybos.