S. Pešičius: „Geriausias krepšinis yra žaidžiamas Eurolygoje, ne NBA“

Dažnai skambiomis frazėmis besimėtantis "Barcelona Lassa" treneris Svetislavas Pešičius pareiškė, kad NBA lyga yra pervertinta.

Pasak stratego, kuris yra vadovavęs įvairioms Europos komandos ir rinktinėmis, Eurolygoje yra žaidžiamas gerokai aukštesnio lygio krepšinis.

"Jei nori pakeisti žaidimo ritmą, kurti greitas ar pozicines atakas, turi keisti gynybą, o ne puolimą. Tada gali susikurti progas puolime greitoms atakoms, kontroliuoti kamuolį. Taip vyksta Europoje, bet ne NBA, kur apskritai nėra žaidžiamas krepšinis.

Kaskart matome rezultatus 129:119 ar 122:120, ar panašiai. Visi švenčia, visi laimingi. Na, nesvarbu, manau, kad geriausias pasaulio krepšinis žaidžiamas Eurolygoje. Čia gali matyti ir gynybą, ir puolimą, taktiką, tritaškius, dėjimus, kūrybą kiekviename mače. Viską. Tik kol kas dar nemokame "parduoti" krepšinio Europai, kaip tą daro NBA", – sakė S.Pečiius.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts