Sabonio spindesį pritemdė 83 taškus surinkęs Westbrooko ir Bealo duetas

Praėjusią naktį namuose rungtyniavusi Indianos „Pacers“ minimaliu skirtumu po pratęsimo 132:133 nusileido turnyrinės lentelės kaimynams iš Vašingtono „Wizards“. Rungtynės buvo reto atkalumo ir grožio, komandos kartu surinko 265 taškus, o nugalėtojas buvo neaiškus iki paskutinių mačo sekundžių.

Šiose rungtynėse visu ryškumo žibėjo Indianos aukštaūgio Domanto Sabonio žvaigždė. Lietuvis per 43 žaidimo minutes surinko 30 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei atliko tokį patį kiekį rezultatyvių perdavimų. Ekipos gretose už jį rezultatyviau rungtyniavo tik 35 taškus pelnęs Carisas LeVertas, pasižymėjęs 35 taškais.

Vis dėlto, nei Domo, nei C. LeVerto asmeniniai pasirodymai neprilygo tam šou, kurį Indianos sostinėje sukūrė „burtininkų“ Russelo Westbrooko ir Bradley Bealo duetas. Pagrindinės Vašingtono klubo žvaigždės kartu surinko net 83 taškus ir dviese ištempė savo ekipą į pergalę. R. Westbrookas sužaidė vieną geriausių mačų karjeroje, pelnęs 33 taškus, atkovojęs 19 kamuolių bei atlikęs 15 rezultatyvių perdavimų. Tuo tarpu B. Bealo sąskaitoje – pusšimtis pelnytų taškų.

Po šios pergalės „Wizards“ rikiuojasi 9 turnyrinės lentelės vietoje Rytų konferencijoje, tuo tarpu „Pacers“ – laipteliu žemiau.