Šaltus nervus išlaikiusi „Spurs“ paskutinėmis sekundėmis atsilaikė prieš „Clippers“ ekipą

Spurs ekipa šventė pergalę

Puikiai pradėjusi rungtynes Sanantonio „Spurs“ ekipa rungtynių pabaigoje sugebėjo išvaistyti solidžia 24 taškų skirtumo persvara ir rungtynių pabaigoje neišvengė intrigos.

Pirmoje dvikovos dalyje Los Andžele dominavusi „Spurs“ antrajame ketvirtyje turėjo rekordinį pranašumą 54:30.

Ekipoms sugrįžus po ilgosios pertraukos situacija ėmė keistis.

Trečiajame kėlinyje „Clippers“  į varžovų krepšį sumetė net 40 taškų ir priartėjo prie „Spurs“ ekipos per vieną tašką -84-85.

Paskutiniame ketvirtyje „Spurs“ ekipa buvo absoliučiai sustabdyta puolime ir per puspenktos minutės į priešininku krepšį įmetė vos tris taškus.

Nepaisant buksuojančios gynybos ir stringančio puolimo, Greggo Popovihciaus auklėtiniai nepasidavė iki pat galo.

Likus rungtyniauti 2,6 sekundės rezultatas tapo beveik lygus. Galimybę pasižymėti gavęs Kawhni Leonardas atsidūrė „Clippers“ ekipos puolimo smaigalyje ir atliko metimą iš toli, tačiau metimas skriejo pro šalį ir „Spurs“ ekipa išvykoje šventė pergalę rezultatu 116:113.

Prieš savo buvusia komandą rungtyniavęs ir lemiamą metimą prametęs Kawhni Leonardas į Spurs krepšį sumetė 30taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 ir perdavė 2 kamuolius .

Los Andželo ekipai tai buvo trečias pralaimėjimas per aštuonis turus.