Šaras apie šansus patekti į aštuonetą: „Perskaičiau pora straipsnių ir juose buvo tiek variantų, kad galva apsisuko“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" Eurolygoje pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės ir vis dar nepraranda vilties patekti į stipriausiųjų aštuonetą.

Po triuškinančios pergalės prieš "Daruššafaka" kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius pasižiaugė sirgalių skaičiumi arenoje ir pridūrė, kad kovos iki paskutinių rungtynių.

"Nenoriu kartotis, bet visada reikia už tokį reiškinį, koks vyksta šiemet, dar kartą padėkoti fanams. Esame pirma komanda pagal lankomumą. Buvo sunkių momentų, bet fanai visada buvo su mumis ir tai labai gražu. Iš paskutinių jėgų stengiamės patekti į aštuonetuką ir dėl savęs, ir dėl jų. Visi to norime.

Šiuo metu žaidžiame tikrai neblogą krepšinį, mūsų kūryba yra daug geresnė nei viso sezono metu. Visada smagu, kai primetame tiek daug taškų ir visi turi galimybę pasijusti gerai", – teigė Šaras.

Paklaustas, kokios yra pagrindinės tokio gero žaidimo priežastys, Šaras atsakė: "Čia nėra jokių paslapčių. Pasikeitė gynėjų žaidimas. Jie agresyvesni, geriau užpildo planą, žino, kur atakuoti. Paprasčiausiai žaidžia žymiai geriau. Labai daug žaidėjų yra atsigavę po traumų, kiti antroje sezono pusėje perpranta sistemą."

Sulaukęs klausimo apie skaičiavimus turnyrinė lentelėje, strategas pridūrė: "Aš visai neskaičiuoju. Aš perskaičiau pora straipsnių ir juose buvo tiek variantų, kad galva apsisuko. Dabar grįšiu į namus ir pasižiūrėsiu į lentelę, bet nėra tikslo skaičiuoti. Gal manimi netikite. Mano žodis prieš jūsų."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts