Šaras atiduoda duoklę sirgaliams: „Tai, kas šiais metais vyksta su „Žalgiriu“, yra labai gražu“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" po pergalės prieš Tel Avivo "Maccabi" laiko atsipūtimui neturės – žalgiriečių jau penktadienį lauks rungtynės namuose su Stambulo "Daruššafaka".

Iš Izraelio kartu su komanda grįžęs Šarūnas Jasikevičius teigė, kad rytoj žalgiriečiai negalės atsipūsti ir turės sirgalius apdovanoti dar viena pergale.

"Turime atiduoti duoklę žiūrovams, nes tai, kas šiais metais vyksta su "Žalgiriu", yra labai gražu. Visi bilietų išpirkimai prieš tiek laiko yra vienas smagesnių sezono akcentų, tad norėtųsi sirgaliams padovanoti pergalę", – teigė Šaras.

Trumpai paklaustas apie būsimus oponentus, strategas pridūrė: "Jie yra atletiški, gerai kovoja dėl kamuolių, bėga į greitą puolimą. Jie pavojinga komanda, tą parodė ir vakarykštės rungtynės.

Aišku, gal jie kažkiek nepastovūs, tačiau daug rungtynių pralaimėjo paskutinėmis minutėmis. Mums svarbiausia žiūrėti į save."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts