Šaras prieš išvyką į Madridą: „Reikės žaisti geriau nei pastarąsias savaites“

Kauno "Žalgiris" išvyko į Madridą, kur jų šį ketvirtadienį stos į žūtbūtinė kovą dėl vietos Eurolygos stipriausiųjų aštuonete.

Žalgiriečiai ketvirtadienį paskutinėse Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse susikaus su Madrido "Real". Pastariesiems ši dvikova jau nieko nebelemia, o tuometu "Žalgiriui" tai yra mirties ar gyvenimo rungtynės.

"Tai – aukščiausio lygio varžovas. Jie gali labai greitai nubausti. Labiausiai jaudina jų galimybės surengti spurtą ir paskui jau yra sunkui tai atžaisti. Reikia išlaikyti koncentraciją bei žaisti geriau nei pastarąsias dvi savaites", – apie varžovus pasisakė Šarūnas Jasikevičius.

"Svarbiausia bus sustabdyti jų greitą puolimą bei tolimus metimus. Reikia ir patiems žaisti protingai puolime, kad nenubaustų po mūsų klaidų. Norint laimėti, reikia žaisti aukščiausio lygio krepšinį", – tęsė Šaras.

"Žalgiris" ir toliau versis be traumuoto Pauliaus Jankūno. Susitikimas startuos 22 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts