Savanaudiškai rungtyniavusiam K. Durantui nerūpėjo nei trenerio pastabos, nei istorija apie M. Jordaną (VIDEO)

Praėjusią naktį nesėkmę patyrusi „Golden State Warriors“ komanda atsidūrė per žingsnį nuo iškritimo iš tolimesnių varžybų, o po susitikimo daugiausiai kritikos susilaukė Kevinas Durantas.

Nepaisant to, jog puolėjas pelnė 29 taškus ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas, jis buvo kritikuojamas už savanaudiškumą ir pamiršimą apie komandinį žaidimą. 22 metimus atlikęs K. Durantas šiame mače neatliko nė vieno rezultatyvaus perdavimo.

Įdomu, kad susitikimo metu „Warriors“ strategas Steve‘as Kerras kaip įmanydamas stengėsi įkalbinti komandos žvaigždę žaisti komandinį krepšinį. Vienos ir pertraukėlių metu jis papasakojo istoriją, kaip NBA finale kamuoliu dalindavosi Michaelas Jordanas, o savo istoriją užbaigė žodžiais kuriuos jis dar ne kartą bandė kartoti mačo metu: „tikėk savo komandos draugais“.

Visgi, panašu, kad K. Durantui tokie trenerio žodžiai buvo nė motais – atletas ir toliau bandė gelbėti komandą individualiais veiksmais, o tai galiausiai baigėsi nesėkme 94:98. Kitos šios serijos tarp „Rockets“ ir „Warriors“ įvyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį, o Hiustono klubo pergalės atveju K. Durantas ir jo komandos draugai atsisveikins su galimybėmis laimėti NBA čempionų žiedus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts