Sensacija Oklande – Fantastišką lemiamą kėlinį sužaidę „Clippers“ nukovė čempionus (VIDEO)

NBA atkrintamosios rungtynės ir toliau klostosi sunkiai nuspėjamai, o savo pralaimėjimą patyrė ir praeitų metų čempionai. Oklando "Golden State Warriors" savo namuose turėjo pripažinti Los Andželo "Clippers" pranašumą rezultatu 131-135 (33:25, 40:25, 35:45, 23:41).

Nors pirmą ir antrą ketvirtį užtirkintai laimėjo namų ekipa, kuri prieš ilgąją pertrauką turėjo 23 taškų pranašumą, tačiau antroji rungtynių dalis klostėsi kitaip. Los Andželo krepšininkai pradėjo žaisti kur kas sėkmingiau ir vedami Lou Williamso taiklių metimų pateikė sensaciją ketvirtame kėlinyje.

Nugalėtojus į pergalę vedė L. Williams su 36 taškais, Montrezlas Harrellas surinko 25, 24 Danilo Gallinari.

Praeitų metų nugalėtojų neišgelbėjo Stepheno Curry 29 taškai, Kevino Duranto 21 taškas ir Kevon Looney 19 taškų.

Serija tapo lygi 1-1.