Serbai prieš olimpiados atranką neteko savo ryškiausios žvaigždės

Jokičius nepadės Serbijai

Atrankai į Tokijo vasaros olimpines žaidynes besirengianti Serbijos rinktinė netikėtai sulaukė nemalonių žinių – apie pirmenybę poilsiui ir norą pailsėti vasarą nuo krepšinio paskelbė Nikola Jokičius. Apie tai 26 metų aukštaūgis pranešė duodamas interviu viename gimtinės portalui.

„Labai apgailestauju dėl šio momento, kad nepaisant didžiulio noro, negaliu žaisti rinktinėje, – kalbėjo Jokičius. – Paprasčiausiai kūno būklė reikalauja ilgesnio poilsio, jog atsigaučiau. Esu įsitikinęs, jog vaikinai ir be manęs yra pajėgūs pasiekti rezultatų, kurie mums visiems suteiks džiaugsmo.“

Toks serbo, NBA lygoje atstovaujančio „Denver Nuggets“ ir praėjusį sezoną tapusio trečiu europiečiu paeiliui, kuriam įteiktas naudingiausio NBA reguliariojo sezono žaidėjo titulas, sprendimas atrodo gana logiškas. Praėjusiame NBA sezone jis dėl traumų nepraleido nė vienų rungtynių, per 82 mačus aikštėje praleisdamas vidutiniškai po 34 minutes ir rinkdamas po 26,8 taško, sugriebdamas po 10,9 kamuolio ir atlikdamas po 7,9 rezultatyvaus perdavimo.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts