Sezonas netikėtai baigėsi vienam geriausių LKL krepšininkų

V. Kariniausko sezonas yra baigtas

Antradienio vakaras itin nesėkmingai susiklostė Utenos „Juventus“ ekipai. Kaune Žydrūno Urbono vyrai nepasipriešino vietos „Žalgiriui“ ir nusileido rezultatu 79:97.

Vis dėlto, šiame mače, kurį jau buvo leista stebėti 150 į „Žalgirio“ areną įleistų žiūrovų, pralaimėjimas nebuvo blogiausia svečių iš Utenos patirtis.

Jau pirmajame kėlinyje sunkią traumą patyrė „Juventus“ lyderis Vaidas Kariniauskas. Verždamasis pro Martiną Gebeną, uteniškių įžaidėjas buvo sustabdytas žalgiriečių vidurio puolėjo pražangos, kurios metu esą pasigirdo trakštelėjimas rankoje. Iš skausmo ir nevilties krepšininkas spyrė į reklaminį stendą, gavo techninę pražangą, o po jos iškart išskubėjo iš arenos.

Skubiai atlikus tyrimus paaiškėjo, kad Karinės pravardę turinčiam krepšininkui lūžo alkūnkaulis bei stipinkaulis. Dėl šios traumos uteniškių lyderio sezonas baigtas.

V. Kariniauskas, vilkėjęs Lietuvos rinktinės marškinėlius 2016 metų Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse, buvo vienas ryškiausių ne tik „Juventus“, bet ir visos lygos krepšininkų. Jis buvo antras LKL pagal pelnytus taškus (16,61 per mačą), trečias – pagal rezultatyvius perdavimus (6,18), ir antras pagal per mačą renkamą vidutinį naudingumo balų skaičių (17,61).

„Juventus“, kuri žaidžia vieną geriausių sezonų savo gyvavimo istorijoje, tokio krepšininko praradimas yra milžiniška netektis.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts