„Šiaulių“ gretas papildė solidžią statistiką demonstruojantis amerikietis

"Šiaulių" gretas papildė solidžiai rungtyniaujantis amerikietis

Artėjant naujajam Lietuvos krepšinio lygos sezonui „Šiaulių“ komanda tęsia sudėties komplektacijos darbus ir savo gretas papildė dar vienu gynėju. Prie ekipos vieno sezono trukmės laikotarpiui prisijungė Vengrijoje rungtyniavęs ir solidžią statistiką demonstravęs amerikietis Jonu ELmore.

25 metų ir 191cm ūgio J.Elmore žaidė Maršalo universiteto (Marshall University) komandoje NCAA I divizione, su kuria 2018 m. nukeliavo iki „Kovo beprotybės“ atkrintamųjų varžybų antrojo etapo. Profesionalo karjerą legionierius iš JAV pradėjo Italijoje ir atstovavo Triesto „Pallacanestro“ bei „Orlandina Basket“ klubų garbę.

Praėjusį sezoną įžaidėjo ir atakuojančio gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti krepšininkas pradėjo Graikijos krepšinio lygoje ir atstovavo Nikėjos „lonikos“ klubo garbę. Čia žaidėjas vidutiniškai per rungtynes rinkdavo po 11 taškų, atlikdavo 2,8 rezultatyvaus perdavimo ir atkovodavo 2 atšokusius kamuolius.

Sezono viduryje J.Elmore vėl keitė savo karjeros kryptį ir persikėlė į Vengriją, kur prisijungė prie Šoprono „Soproni KC“ komandos ir ne tik demonstravo dar solidesnę statistiką, bet labai greitai tapo vienu komandos lyderių. Čia amerikietis vidutiniškai į savo sąskaitą įsirašydavo po 17,3 taško, atlikdavo 3,5 rezultatyvaus perdavimo bei atkovodavo 3,5 atšokusio kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts