Sirvydis sugrįžo į „Pistons“ dukterinę komandą

Nepaisant to, kad dar prieš mėnesį Deividas Sirvydis buvo atleistas iš Detroito „Pistons“ komandos, lietuvis ir vėl prisijungs prie G lygoje rungtyniaujančios dukterinės komandos, kur gins „Motor City Cruise“ klubo garbę.

„Motor City Cruise“ klubas savo socialiniuose tinkluose prieš ateinantį sezoną paskelbė savo komandos sudėtį, kurioje įtrauktas ir lietuvis bei buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas. Tiesa, Derrickas Waltonas kartu su Deividu Sirvydžiu rugsėjo pabaigoje buvo atleisti iš „Pistons“ ekipos.

Sirvydis praėjusiame sezone su Detroito klubu sudarė trijų metų sutartį, tačiau vasarą klubas paskelbė, kad krepšininkas yra atleidžiamas. Nepaisant to, lietuvis rugsėjį vėl prisijungė prie „Pistons“ ekipos, tačiau iš karto ir vėl buvo atliestas.

Lietuvis praėjusiame sezone Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) iš viso sužaidė 20 rungtynių ir per 6 žaidimo minutes rinko po 2,1 taško bei atkovojo po 1,5 atšokusio kamuolio.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts