Stambule nepasipriešinęs „Žalgiris“ susikomplikavo padėtį Eurolygoje

Kauno „Žalgiris“ (15-14) Eurolygos 29-ojo turo rungtynėse patyrė antrąjį iš eilės pralaimėjimą.

Martino Schillerio auklėtiniai išvykos rungtynėse 62:89 (12:26, 16:23, 20:27, 14:13) nusileido pagreitį įgavusiems „Anadolu Efes“ (18-10) krepšininkams ir komplikavosi savo padėtį patekti į Eurolygos atkrintamąsias.

Rungtynes žymiai geriau pradėjo šeimininkai ir prieš antrąjį kėlinį susikrovė net 14 taškų pranašumą. Po pertraukėlės sugrįžę „Žalgirio“ krepšininkai naujų vėjų neatnešė ir jau antrojo kėlinio pradžioje atsilikimas išaugo iki 24 taškų. Negana to, Joffrey Lauvergne’as susižeidė ir nebegalėjo tęsti rungtynių, o kauniečiai taip ir nesugebėjo pasipriešinti Stambulo krepšininkams.

Nugalėtojus į pergalę atvedė S.Larkinas, kuris per 28 žaidimo minutes pelnė 18 taškų (4/9 trit., 1/1 dvit., 4/4 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 atšokusį kamuolį. Jam geriausiai talkino V.Misičius, kuris aikštelėje praleido 30 minučių ir surinko 17 taškų (2/5 trit., 3/4 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Kauniečių gretose labiausiai išsiskyrė T.Walkupas, kuris per 32 minutes pelnė 15 taškų (1/5trit., 5/7 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko net 8 rezultatyvius perdavimus.