Stiprus įvertinimas Lietuvos krepšiniui – Matas Buzelis kviečiamas į JAV jaunimo rinktinę

M.Buzelis sulaukė kvietimo prisijungti prie JAV rinktinės

Vienas didžiausių išeivijos lietuvių talentų Matas Buzelis sulaukė ypatingo įvertinimo. Lietuvos ir JAV pilietybes turintis 17-metis gavo oficialų kvietimą prisijungti prie stipriausios pasaulyje jaunimo rinktinės sudėties. Jaunuolis savo instagramo platformoje pasidalino nuotrauka, kur aiškiai matomas oficialus JAV krepšinio federacijos sveikinimas bei kvietimas prisijungti prie šios šalies jaunųjų atletų ugdymo programos.

Didžiausi NBA skautai ateityje M.Buzelį mato kaip trečios arba ketvirtos pozicijos žaidėją ir neoficialiai lygina su Kevinu Durantu, tačiau jaunuolis šiuo metu dažniausiai žaidžia įžaidėjo pozicijoje ir neslepia, kad būtent ši vieta aikštelėje jam yra priimtiniausia bei mieliausia. 17-metis dabar savo sugebėjimus tobulina „Brewster“ Akademijoje ir kokia bus talento pozicija vyrų krepšinyje dar tikrai nėra aišku.

Vertėtų paminėti tai, kad 205cm ūgio fenomenas yra buvusio Lietuvos rinktinės gydytojo Aido sūnus, o dėl šios priežasties yra viltis, kad ateityje išvysime jaunuolį vilkintį būtent mūsų šalies rinktinės marškinėlius.

NCAA studentų lygoje Matas Buzelis turėtų debiutuoti tik 2023 metais, o tarp šios kartos jaunuolių „247 Sports“ paskelbtame oficialiame reitinge prieš daugiau nei savaitę lietuvis iš 39 pozicijos pakilo net į ketvirtą vietą, o tai yra labai didelis pripažinimas. Tarp lengvųjų krašto puolėjų jaunajam sportininkui atitenka aukščiausia istorijoje antroji pozicija.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts