Stringančiame „Olympiacos“ klube – priverstinės aukštaūgių permainos

H. Martinas patyrė traumą

Pirėjo „Olympiacos“ tikrai negali pasigirti, kad šis sezonas jiems klostosi sėkmingai. Raudonai balti pralaimėjo pastarąsias penkerias Eurolygos rungtynes, Vassilis Spanoulis jau akivaizdžiai „nebepatempia“ Eurolygos lygio ir aikštėje atrodo patetiškai, komandą persekioja traumos.

Neseniai Pirėjo klubas gavo dar vieną liūdną žinią. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad starto penketo vidurio puolėjas 25 metų 201cm ūgio Hassanas Martinas patyrė dešinės kojos kelio menisko traumą ir negalės rungtyniauti mažiausiai mėnesį, o po krepšiu jėgos ir taip stokojęs graikų klubas dabar čia turės dar didesnių spragų.

Tiesa, kartu skelbiama, jog prie ekipos jungiasi patyręs, Graikijos rinktinėje ir NBA lygoje nemažą patirtį turintis vidurio puolėjas Kostas Koufos. Vis dėlto, CSKA klube nepajėgęs įsitvirtinti 31 metų 213cm ūgio lėtapėdis milžinas vargu ar bus tas pastiprinimas, kuris padės „Olympiacos“ grįžti į pergalingą žaidimo ritmą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts