Stulbinantis A.Marčiulionio žaidimas pažymėtas „Ryto“ pergale

A. Marčiulionio karjeros rungtynės

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse stulbinantį žaidimą demonstravo jaunasis Augustas Marčiulionis, o jo vedamas Vilniaus „Rytas“ palaužė Panevėžio „Lietkabelį ir pakilo i antrąja „Betsafe-LKL“ turnyrinės lentelės vietą.

Intriga laikėsi iki pat rungtynių pabaigos ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes Panevėžio ekipa buvo priartėjusi prie varžovų rezultatu 71:75. Vis dėl to lemiamu rungtynių metu „Lietkabelio“ krepšininkai skaudžiai klydo ir perimti rungtynių iniciatyvos nesugebėjo, o Giedriaus Žibėno auklėtiniai namuose šventė pergalę rezultatu 72:78.

Savo karjeros rungtynes sužaidęs Augustas Marčiulionis per 16 aikštelėje praleistų minučių pelnė 17 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 atšokusius kamuolius ir bendroje įskaitoje surinko 19 naudingumo balų. Jaunasis „Ryto“ įžaidėjas 11 taškų pelnė vien per trečiąjį kėlinį, kurio metu vilniečiai ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Be to, kaip ir buvo tikėtasi Vilniaus ekipos gretose debiutavo naujokas Rapolas Ivanauskas, tačiau aikštelėje jis praleido vos 2 minutes ir per šį laiką pasižymėjo tik asmenine pražanga bei -1 naudingumo balu.