D. Sabonis buvo komandos lyderis, tačiau „Pacers“ paskutinę sekundę nusileido „Cavaliers“ (VIDEO)

Po vienos dienos pertraukos NBA lygoje į krepšinio aikštelę grįžo ir lietuvio atstovaujama komanda, kuri apmaudžiai pralaimėjo namuose. Domantas Sabonis su Indianos "Pacers" (20-11) ekipa savo aikštėje turėjo pripažinti vienos iš autsaiderių Klivlando "Cavaliers" (8-23) komandos pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 91:92 (19:21, 25:24, 24:22, 23:25) svečių naudai.

Nors pastaruoju metu Indianos krepšininkai demonstravo puikią formą ir turėjo 7 pergalių iš eilės seriją, tačiau jie netikėtai suklupo namuose. Visos rungtynės buvo atkaklios ir pirmavo, tai viena, tai kita komanda, visgi viską nulėmė paskutinės rungtynių sekundės.

Rezultatyviausias "Pacers" gretose buvo mūsiškis, kuris per 25 minutes pelnė 17 taškų (7/9 dvitaškiai, 3/3 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius ir kartą suklydo.

Jam talkino Bojanas Bogdanovičius su 14 taškų.

Nugalėtojų gretose daugiausiai taškų pelnė Rodney Hoodas 17, o dar 15 pridėjo Larry Nance Jr.