Trigubą dublį surinkęs L. Jamesas pratęsė „Lakers“ pergalių seriją

Titulą ginantį Los Angelo „Lakers“ (17-6) ekipa Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

LeBrono Jameso atstovaujama „Lakers“ namuose 114:93 (27:30, 19:28, 37:17, 31:18) palaužė Denverio „Nuggets“ (12-9), kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas per paskutinius tris susitikimus.

Kalifornijos klubą į pergalę vedė trigubą dublį surinkęs LeBronas Jamesas, kuris per 35 minutes surinko 27 taškus (2/5 trit., 10/14 dvit., 1/2 baud.), atiko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 atšokusių kamuolių.

„Lakers“ ekipos lyderis taip pat pagerino dar vieną NBA rekordą. Jamesas pakilo į trečiąją poziciją pagal iš žaidimo pataikytus metimus ir aplenkė legendinį W. Chamberlainą. Šiuo metu LeBronas Jamesas yra pataikęs 12 691 metimą iš žaidimo, o tuo tarpu W. Chamberlainas bisų laikų rekordų sąraše rikiuojasi su 12 681.

„Nuggets“ gretose labiausiai išsiskyrė Jamalas Murray, kuris per 37 žaidimo minutes pelnė 20 taškų (2/5 trit., 5/12 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 27, Dennisas Schroderis 21, Talenas Hortonas-Tuckeris 17, Anthony Davisas ir Montrezlas Harrellas po 13, Kyle‘as Kuzma 11, Kentaviousas Caldwellas-Pope‘as 10.

„Nuggets“: Jamalas Murray 20, Monte Morrisas 16 , JaMychalas Greenas 14, Nikola Jokičius 13.